Alışveriş Sepetin

Sepetiniz boş!

ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK

Botanivo, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb) sizlerden talep etmektedir. Botanivo altyapısında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Botanivo bünyesinde kullanılmaktadır.

Botanivo, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Botanivo, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Botanivo.com müşterilerine daha özel, etkin ve kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Botanivo iştirakleri ve iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

KORUMALI ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Botanivo.com alışverişlerinizde kredi kartı, havale ve kapıda nakit ödeme seçeneklerinin tümü mevcuttur.

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen Botanivo.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim ve korumalı ödemeli protokolleri ile çalışmaktadır.

Sitemizin sadece sepet ve üyelik sayfası değil tüm sayfaları SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir. 

Dolayısıyla gerçekleştirilen tüm ödemeler 256 Bit SSL Sertifikası ile güvence altındadır. Kart bilgileriniz kopyalanmaz, saklanmaz, paylaşılmaz ve ele geçirilmez. Bilgileri girmenizle birlikte Sanal Pos üzerinden çekim işlemi gerçekleştirilip ardından kart bilgileriniz sistem tarafından otomatik olarak yok edilir.